קבלו 3 טיפים לעיצוב יום הולדת בנושא האהוב על הילדים

קבלו 3 טיפים לעיצוב יום הולדת בנושא האהוב על הילדים

יום ההולדת של ילדכם קרב ואתם רוצים להעניק לו מסיבה בלתי נשכחת בנושא שאהוב עליו. בין אם מדובר בגיבורי על, חד קרן, כדורגל, חיות, נסיכות ועוד, ההצלחה תתבסס על קישוטים ליום הולדת כמו שמציעים באתרים ייעודיים. עם מבחר הקישוטים, כדי לשמח ולרגש את ילדכם וחבריו, קבלו 3 טיפים לעיצוב יום הולדת בלתי נשכח.

טיפ1- תנו כבוד לשולחן הכיבודים

אם יש מקום במסיבה שמהווה את ליבה, שכל הזמן מושך אליו את הילדים, זהו ללא ספק שולחן הכיבודים. ככזה הוא בהחלט יכול להפוך ליעד קישוט מרכזי במסיבת יום ההולדת, עם קישוטים מיוחדים לנושא שנבחר. בתור התחלה תוכלו לבחור בפריטים שונים כמו מפות, מפיות, כוסות וסכו"ם בצבעים מתאימים לנושא המסיבה, למשל למסיבת פיות כדאי לעצב שולחן בגוונים פסטלים.

כמו כן באתרים מובחרים תוכלו למצוא מגוון פריטים ייעודיים לנושא המבוקש ליום הולדת, עם הדפסים קשורים כמו כוסות עם גולגולת ליום הולדת פירטים, צלחות עם חיות ליום הולדת ג'ונגל, ומפיות בדמות של מיקי מאוס. בנוסף, כדי להרים עוד יותר את השולחן תוכלו להוסיף לו קישוטים מיוחדים, כמו חצאית פרנזים נוצצת, מעמד לקאפקייס, מעמד מרכזי, נרות מיוחדים וכדומה.

טיפ 2- השקיעו ביצירת אווירה מתאימה

לצד קישוט שולחן יום הולדת חשוב גם לקשט את החלל בו תיערך המסיבה, עם פריטים בצבעים וצורות מתאימות שיתרמו ליצירת אווירה מבוקשת. וכמו בקישוטים לשולחן, גם כאן תוכלו לבחור בין פריטים בגוונים מתאימים, כמו בלונים בגוונים מטאליים שונים, מניפות צבעוניות, גלגילי קרפ בצבעים שונים, או וילונות פרנזים לקירות ודלתות, וכן תוכלו להזמין קישוטים עם קשר ישיר לנושא המסיבה כמו שרשרת תלייה בדמות כוכבים ליום הולדת חלל, או קישוטי רכבים ליום הולדת מכוניות מרוץ. בנוסף, קישוטים למרחב המסיבה יכולים להיות בדמות דגלונים, כרזות יום הולדת ועוד.

טיפ 3- מה שעושה שמח

טיפ אחרון עבור יצירת מסיבת יום הולדת מוצלחת הינו קישוטים ופריטים שישמחו את הילדים ושתהייה להם אינטראקציה עימם. למשל בעלי השמחה ייהנו ללכת עם כתר יום הולדת מרשים כשלחברים ניתן להעניק כובעי יום הולדת. כמו כן הילדים יכולים ליהנות מלפזר קונפטי או לחבוט בפיניאטה בדמות כוכב או כדור דיסקו. ניתן גם לקנות אבזרים מתאימים לנושא יום ההולדת עבור צילומי תמונות מדליקים ועריכת הצגה בנושא המסיבה. וכמובן שאי אפשר בלי מתנות לילדים שיסופקו בתוך מארז מעוצב מקרטון עם פלסטיק בעל הדפס מתאים לנושא מסיבה, כמו קופסת מתנה בנושא גיבורי על או בנושא קרקס.

Related Post