3 הדרכים הכי טובות לתלות את הטלוויזיה שלכם

3 הדרכים הכי טובות לתלות את הטלוויזיה שלכם

הבנתם שאתם הולכים להתחבר אל דיסני + ולהנות משפע של סרטים ותוכניות מעולות? כעת מה שנשאר לכם זה רק לקנות עבור המאורע טלוויזיה חדשה, גדולה ומתקדמת ולתלות אותה בסלון. אבל מה, אינכם בטוחים איך לתלות את הטלוויזיה בסלון. קבלו 3 דרכים כי טובות לתלות את הטלוויזיה החדשה שלכם.

1. תליית טלוויזיה צמוד לקיר

במרבית הבתים, בעיקר הסלון ופינת משפחה, מותקנת טלוויזיה צמודה לקיר באופן שמתקן התלייה מוסתר מהעין. התקנה זו מתאימה לקירות בטון וקירות בלוקים, עם הצמדה לקיר בעזרת פטיש או מקדחה, עם דיבלים מתאימים. במקרים רבים יש לקנות את מתקן התלייה בנפרד ממכשיר הטלוויזיה בחנויות של ציוד טכני לבית, וכן חשוב להתייעץ עם המוכר בחנות לבחירת מתקן תלייה מתאים לגודלה ומשקלה של הטלוויזיה. לכן מתקן תלייה יש לקנות רק אחרי שאתם יודעים איזה טלוויזיה תהיה לכם.

2. תליית טלוויזיה עם מתקן זרוע

שיטה נפוצה לתליית טלוויזיה הינה באמצעות מתקן זרוע מתכוון, המתאים למי שרוצה להתקין את המכשיר בזווית מסוימת או מי שרוצה במכשיר שניתן להזיז את זווית הצפייה שלו. את מתקן הזרוע ניתן להתקין רק על גבי קירות מבלוקים או קירות מבטון, ואין אפשרות להתקינו על גבי קיר גבס. ההתקנה עצמה מבוצעת באמצעות דיבלים מתאימים המוחדרים לבסיס הזרוע ולתוך הקיר באמצעות מקדחה או פטיש, והיא לרוב מבוקשת לחדרי שינה של ילדים או הורים או לחדרי אורחים.

3. תליית טלוויזיה על קיר גבס

ניתן לתלות טלוויזיה לקיר גבס באמצעות מתקן צמוד לקיר, כאשר ההבדל יהיה בשיטה בה המתקן יחובר לקיר. החיבור של מתקן תלייה של טלוויזיה לקיר גבס יבוצע באמצעות דיבלים ייעודים עבור סוג זה של קירות, עם יכולת לחדור בקלות את הקיר שיש להם בקצה התפצלות התורמת לחיזוק של ההצמדות בקיר. החיבור עצמו יהיה על קונסטרוקציית המתכת של קיר הגבס ולא לקיר עצמו, מכיוון שלקיר אין מספיק כוח להחזיק את הטלוויזיה, כאשר את הקונסטרוקציה ניתן למצוא בעזרת מגנט חזק. כדאי שלא להכניס את הדיבלים לקיר עם פטיש או עם מקדחה אלא בעזרת מברגה או מברג.

כמה טיפים לסיום

מלבד שיטת תלייה של טלוויזיה לקיר, יש לשים לב להתקנה ישרה ומדויקת של המתקן על גבי הקיר בהסתמך על פלס ולא על מראה, כאשר המדידות עצמן צריכות להיות לא בקו של מכשיר הטלוויזיה אלא בקו של מיקום המתקן התלייה על הטלוויזיה. כדאי לדעת שלא אחת דיבלים המסופקים עם הטלוויזיה עבור תלייה אינם דווקא אלו שיתאימו לכם, ויש לבחור בדיבלים המתאימים לסוג של הקיר ולשיטת התלייה.

בנוסף, שימו דגש מיוחד לגובה התלייה של הטלוויזיה באופן שיעניק לכם זווית צפייה נוחה ולא מאומצת, בהתאם למקום ממנו אתם צופים במסך. ובכל מקרה אם אינכם מיומנים בעבודת ידיים כדאי שתזמינו איש מקצוע שיתלה לכם את הטלוויזיה.

Related Post

הסוף למריבות על המים חמים - מעכשיו מתקלחים מתי שרוצים וכמה שרוצים

הסוף למריבות על המים חמים – מעכשיו מתקלחים מתי שרוצים וכמה שרוציםהסוף למריבות על המים חמים – מעכשיו מתקלחים מתי שרוצים וכמה שרוצים

מכירים את הסיטואציה הזו, שבני המשפחה מודאגים ומתחילים לריב על מים חמים שאולי יישארו ואולי לא לצורך מקלחת או אמבטיה? מכירים את הצורך להתקמצן על מים חמים בדיוק כשבא לכם